National League Fixtures

Sat 1 Oct

  1. Boreham Wood V Wrexham 15:00 kick off
  2. Chester V Dover 15:00 kick off
  3. Forest Green V Barrow 15:00 kick off
  4. Gateshead V Torquay 15:00 kick off
  5. Lincoln City V Braintree 15:00 kick off
  6. Macclesfield V North Ferriby United 15:00 kick off
  7. Maidstone United V Solihull Moors 15:00 kick off
  8. Southport V Bromley 15:00 kick off
  9. Sutton United V Guiseley 15:00 kick off
  10. Woking V Eastleigh 15:00 kick off
  11. York V Aldershot 15:00 kick off
  12. Dag & Red V Tranmere 17:30 kick off

Tue 4 Oct

  1. Aldershot V Forest Green 19:45 kick off
  2. Barrow V Macclesfield 19:45 kick off
  3. Braintree V Boreham Wood 19:45 kick off
  4. Bromley V Woking 19:45 kick off
  5. Dover V Sutton United 19:45 kick off
  6. Eastleigh V Maidstone United 19:45 kick off
  7. Guiseley V York 19:45 kick off
  8. North Ferriby United V Chester 19:45 kick off
  9. Solihull Moors V Southport 19:45 kick off
  10. Torquay V Dag & Red 19:45 kick off
  11. Tranmere V Gateshead 19:45 kick off
  12. Wrexham V Lincoln City 19:45 kick off

Sat 8 Oct

  1. Tranmere V Wrexham 12:15 kick off
  2. Aldershot V Solihull Moors 15:00 kick off
  3. Barrow V Maidstone United 15:00 kick off
  4. Braintree V York 15:00 kick off
  5. Bromley V Lincoln City 15:00 kick off
  6. Chester V Torquay 15:00 kick off
  7. Eastleigh V Dag & Red 15:00 kick off
  8. Gateshead V Dover 15:00 kick off
  9. Guiseley V Southport 15:00 kick off
  10. Macclesfield V Boreham Wood 15:00 kick off
  11. North Ferriby United V Forest Green 15:00 kick off
  12. Sutton United V Woking 15:00 kick off

Sat 22 Oct

  1. Boreham Wood V North Ferriby United 15:00 kick off
  2. Dag & Red V Macclesfield 15:00 kick off
  3. Dover V Braintree 15:00 kick off
  4. Forest Green V Guiseley 15:00 kick off
  5. Lincoln City V Eastleigh 15:00 kick off
  6. Maidstone United V Gateshead 15:00 kick off
  7. Solihull Moors V Tranmere 15:00 kick off
  8. Southport V Sutton United 15:00 kick off
  9. Torquay V Aldershot 15:00 kick off
  10. Woking V Barrow 15:00 kick off
  11. Wrexham V Bromley 15:00 kick off
  12. York V Chester 15:00 kick off

Tue 25 Oct

  1. Bromley V Dover 19:45 kick off
  2. Dag & Red V Aldershot 19:45 kick off
  3. Eastleigh V Torquay 19:45 kick off
  4. Guiseley V Gateshead 19:45 kick off
  5. Lincoln City V Boreham Wood 19:45 kick off
  6. Macclesfield V Chester 19:45 kick off
  7. Solihull Moors V Forest Green 19:45 kick off
  8. Southport V York 19:45 kick off
  9. Sutton United V Maidstone United 19:45 kick off
  10. Tranmere V North Ferriby United 19:45 kick off
  11. Woking V Braintree 19:45 kick off
  12. Wrexham V Barrow 19:45 kick off

Sat 29 Oct

  1. Barrow V Eastleigh 12:15 kick off
  2. Aldershot V Guiseley 15:00 kick off
  3. Boreham Wood V Woking 15:00 kick off
  4. Braintree V Solihull Moors 15:00 kick off
  5. Chester V Lincoln City 15:00 kick off
  6. Dover V Tranmere 15:00 kick off
  7. Forest Green V Dag & Red 15:00 kick off
  8. Gateshead V Wrexham 15:00 kick off
  9. Maidstone United V Macclesfield 15:00 kick off
  10. North Ferriby United V Bromley 15:00 kick off
  11. Torquay V Southport 15:00 kick off
  12. York V Sutton United 15:00 kick off

Please note: All times UK. Fixtures are subject to change. The BBC is not responsible for any changes that may be made.